Tansiyon Aletleri

Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti Rossmax X1

Rossmax X1 Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

Real Fuzzy Teknolojisi, kişinin sistolik kan basıncı ve kol büyüklüğüne göre ideal manşet basıncını belirler. Kullanıcıların artık ölçüm öncesi enflasyon seviyesini önceden ayarlamasına gerek kalmaz. Teknoloji, gereksiz yüksek şişirme ayarları ile kol rahatsızlığını ortadan kaldırır ve hatalı manşet şişirme seviyelerinin neden olduğu yanlış okumaları engeller.

rossmax-x1-dijital-ust-koldan-olcer-yetiskin-tansiyon-aleti-fiyatlari-markalari-nereden-nasil-satin-alinir

Rossmax X1 Ürün Özellikleri

Hareket algılama
Manşet Algılama
Hipertansiyon Risk Göstergesi
Düzensiz Kalp Atışı Algılama (IHB)
Son Numara Belleği Geri Çağırma
Tek dokunuşla otomatik işlem
Lateks içermeyen Patentli Üniversal Koni Manşet
Geniş LCD ekran | 55 x 63 mm
Adaptör soketi
Ömür boyu Kalibrasyon
Hafızasız

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap