Kol ve Omuz

Fileli Medikal Kol Boyun Askısı

Fileli Kol Boyun Askısı Neden Kullanılır?

File kol boyun askısı, herhangi bir kaza, incinme vb durum sonrasında kolu sabitlemeye ve dinlenmeye yarayan, istirahata alan yardımcı ortez ürünüdür. Kolda alçı varsa gabardin kol askısı kullanılır.
Alçı koldan çıkartılmış veya kol hiç alçıya alınmamış ise kolun terlememesi, hava alması açısından fileli kol askısı kullanılabilir
Fileli kol askısı, koldaki hasta bölgenin kan dolaşımını rahatlatır

Fileli Kol Boyun Askısı Nasıl Takılır?

Kol, kırık sonrası alçı uygulaması yapılmışsa gabardin kumaşlı kol askısı kullanılır; kırık tedavi süreci bitmiş alçı uygulaması koldan ayrılmışsa veya kol hiç alçıya alınmamışsa kol askısı kullanmayı gerektirir. Kol, kol askısı içine yerleştirilerek, el bileğinin askı içinde kalması sağlanarak boyun kemeriyle ayarlanır, gerek duyulursa kol askısı kemeriyle sabitlenerek kolun oynanmaması sağlanır. Kol askısı takılırken aynı zamanda boyun omurlarını da baskı altına alarak hasar vermemek gerekir. Fileli kol askısı ile aynı zamanda röntgene de girilebilir.

Fileli Kol Boyun Askısı Nerelerde Kullanılır?

Cerrahi operasyon sonrasında kolu rehabilite etmede kullanılır
Yarı omuz çıkıklarında kullanılır
Omuz ve dirsek ekleminin istirahatınde kullanılır
Ön kol hastalıklarının rehabilitasyonunda kullanılır

Fileli Kol Boyun Askısı Ürün Özellikleri

Hava alabilen file kumaştan üretilmiştir.
Her hastaya uygun bedenler mevcuttur
Yardımcı ortez ürünüdür
Kol ve omuzu istenilen pozisyonda sabitler
İstenildiğinde taktirde kemerle bele kol sabitlenebilir
Kol kırıkları, kol incinmeleri, omuz çıkıkları ve post-operatif istirahat dönemlerinde kullanılır
Tek hasta kullanımı için anatomik tasarlanmıştır.
Doktor reçetesi ile kullanılması uygundur
Elde soğuk su ile çitilenmeden yıkanmalıdır

fileli-medikal-kol-boyun-askisi-urun-ozelligi-neden-nerede-kullanilir-nasil-takilir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap