Kol ve Omuz

Gabardin Kemerli Kol Boyun Askısı

Ortopedik Medikal Kol Askısı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kol askısı etkili ve basit bir tıbbi yardımcı üründür. Genellikle sağlam kumaştan veya giyim üzerine giyilen, alt kolu tutan bir cebinden ve vücuda sabitlemek için bir kayıştan oluşan esnek vinilden yapılır. Bir kolu veya omzunu hareketsiz kılmak, harekete bağlı ağrıların bir kısmını da hafifletir.
Gabardin kol boyun askısı doğru giyildiğinde, hareketi büyük ölçüde kısıtlayarak, omuz eklemini ve çevresindeki kasları hareketsiz hale getirecektir. Ancak bazen omuz askısı diğer kol yaralarını dengelemeye yardımcı olabilir. Bir bilek burkulursa, kol askısı, rahatlığı artırmak ve daha fazla hasar görmesini önlemek için kol vücuda yakın tutulur.

Kol Boyun Askısı Nasıl Takılır?

Kol askısını giymek için kolu dirsekten bilek desteğine kadar desteklemek için yaralı kolu cebe yerlştirmeniz yeterlidir. Askının kayışı başın üstüne konur ve karşı omuza dayanır. Dirseği 90 derece bükerek tutarak, kolu vücuda yakın tutmalıdır.

Kol Askısı Neden Kullanılır?

Bir ameliyat veya yaralanmanın ardından birçok insanın bir kol veya omuzun iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olması için bir kol veya omuz askısı takması önerilir. Birincil amacı alanın dengelenmesi ve böylece yaralı kısım dinlenebilmesi ve aşırı harekete maruz kalmamasıdır.

Gabardin Kol Boyun Askısı Ürün Özellikleri

Gabardin kumaştan üretilmiştir.
Her hastaya uygun bedenler mevcuttur
Yardımcı ortez ürünüdür
Kol ve omuzu istenilen pozisyonda sabitler
İstenildiğinde taktirde kemerle bele kol sabitlenebilir
Kol kırıkları, kol incinmeleri, omuz çıkıkları ve post-operatif istirahat dönemlerinde kullanılır

Ortopedik Medikal Kol Askısı Nedir ve Ne İşe Yarar, Kol Askısı Nasıl Takılır, Kol Askısı Neden Kullanılır, Gabardin Kol Boyun Askısı Ürün Özellikleri, kol askısı, kol askısı medikal, kol askısı fiyatı, kol askısı kullanımı, kol askısı nasıl bağlanır, kol askısı takma, kol askısı neden takılır,

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap