Kol ve Omuz

Silikon Ped Destekli Örme Dirseklik Epikondilit Bandajı

Silikon Destekli Örme Dirseklik Ne İşe Yarar?

Örme dirseklik, genel olarak bağ doku fonksiyonu yumuşak dokulara destek sağlamak, mekanik güçleri iletmek ve dağıtmak, nörovasküler yapılar için kanal görevi yapmayı sağlar.
Yumuşak doku yaralanmasının en çok görülen mekanizmaları; akut travma ve tekrarlayan aşırı kullanım veya aşırı yüklenmedir. Kas-tendon yapıları, özellikle birlikte olan hastalık (bağ doku hastalığı) veya ilaçlar (steroidler) ile zayıflamış kasta, güçlü bir kontraksiyon gibi bir kuvvetle aniden aşırı gerildiğinde yetersizliğe yatkındır. Daha genel olarak, tekrarlayan aşırı kullanma sinsi başlangıçlı ağrıya, inflamasyona ve sonuçta yapısal hasara yol açar.
Hasara uğrayan bu noktada silikon destekli örme dirseklik kullanılarak ve diğer yardımcı ürünlerle beraber tedaviye başlanılır.
Silikon destekli epikondilit bandajı farklı model ve çeşitlerle hastanın konforuna göre özel tasarlanmıştır. Epikondilit bandajı ürün fiyatları, ürün çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyat ve hizmet için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Silikon Destekli Örme Dirseklik Ürün Özellikleri

Örme dirseklik, dirsek eklemine ısı ve destek sağlar
Tenisçi dirseği sendromu ve epikondilit tedavisinde kullanılır
Hava geçirgen özelliklidir.
Kompresyonu yüksek özellikli olup, 3 boyutlu esnek örgü tekniğiyle üretimi yapılmıştır
Her bedene uygun anatomik olarak tasarlanmıştır
Dirsekliğin her 2 yanında, kondillere yapışan silikon pedleri mevcuttur.
Silikon pedler kaslar üzerine kompresyon sağlayarak mikro masaj ve damla özelliklidir
Lokal silikon ped kompresyonu tendon gerilimini ve buna bağlı olarak ağrıyı azaltır

silikon destekli örme dirseklik ne işe yarar, örme dirseklik, örme epikondilit dirseklik, örme tenisçi dirsekliği, örme epikondilit bandajı, örme tenisçi dirsekliği, örgü dirseklik, Silikon Destekli Örme Dirseklik Ürün Özellikleri

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap