Kol ve Omuz

Silikon Ped Destekli Dirseklik Epikondilit Bandajı

Silikon Ped Destekli Dirseklik Epikondilit Bandajı Nasıl Seçilir?

Silikon destekli dirseklik, dirseğin dış kısmında ağrıya eğilim gösterir. Uygun ped desteği kullanılarak, bu durumla bağlantılı ağrıyı önlemeye veya hafifletmeye yardımcı olabilir.
Yaşanan ağrı düzeyine ve kişinin ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak, pek çok farklı dirseklik kullanılabilir. Epikondilit bandajı dirsekliği ped destekli olan bu ürünümüzün naylon ve neopren olan iki yaygın türü mevcuttur. Naylon normalde daha fazla nefes alabilen bir malzemedir ve bu, ortalamadan daha fazla terleyenler için önemli olabilir. Neopren, diğer yandan, daha yumuşak ve esnektir. Diğer ürünlerin muhtemel malzeme türleri spandex ve pamuktur.
Bazı dirsekliklerin köşebentleri kayışlarla sıkılabilir veya ayarlanabilir. Daha büyük bir tür olan menteşeli bir destek, minimum düzeyde hareket ve esneklik ile yüksek seviyede destek sağlar.

Silikon Destekli Dirseklik Ürün Özellikleri

Neopren dirsekliği iki tarafında yer alan ergonomik silikon destekler, gerekli basıncın verilmesine yardımcı olur.
İncinmelerde, burkulmalarda, ameliyat sonrası tedavi sürecinde, travma sonrası tedavisinde, epikondilit iltihaplanmasında, ayrıca spor aktivitelerinde koruyucu ve yardımcı destek olarak kullanılır.
Anatomik olarak özel tasarlanmıştır
Dirsek ve dirsek içine gelen silikonlu koruma bölgeleri bulunmaktadır
Neopren tekstil kumaşından üretilmiştir.

Silikon Destekli Dirseklik Neden Kullanılır?

Eklem içi sıvı artışı tedavisinde,
Post-op veya travma sonrası irritasyon tedavisinde
Tenosinovit osteoartrit (kireçlenme) tedavisinde
Dirsek ağrısı tedavisinde
Medial ve lateral epikondilit tedavisinde kullanılır

Silikon Ped Destekli Dirseklik Faydalı mıdır?

Hasar görmüş, yaralanmış ve gergin tendon yapılarının doğru pozisyon almasına destek olur.
Dirseğin çevresindeki yumşak dokuları destekler ve proprioseptif destek sağlar.
Isı özelliği ile iyileşme süreçlerine yardımcı olur.
Gece yatarken kullanılması doktor aksini söylemedikçe önerilmez.

Silikon Destekli Epikondilit Bandajı Alırken SGK’dan Yararlanılırmı?

Doktorunuzun tedavi süreci için önermiş olduğu epikondilit bandajı için tarafınıza yazmış olduğu reçete ile size en yakın medikal firmasına giderek reçetede işaretlenen ürünü ilgili kişiye göstermelisiniz.
Sizinle ilgilenen kişi ilk önce dirsek çevrenizin ölçümünü yaparak dirsek bedeninizi belirler ve sizin için uygun olan beden olan dirsekliği giymenize yardımcı olur.
Firmamızdan ve size yakın medikalcinizden eğer SGK anlaşması varsa bunu talep edebilirsiniz, yalnız SGK’dan yararlanabilmeniz için aynı zamanda tarafınıza yazılmış bir adet raporunda bulunması gereklidir.

silikon-destekli-dirseklik-urun-ozellikleri-nereden-satin-alinir-istanbul-anadolu-yakasi

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap