Kol ve Omuz

Tenisçi Dirsekliği Epikondilit Bandajı Ped Destekli

En İyi Tenis Dirsek Desteği Nasıl Seçilir?

Tenis dirseği, dirseğin dış kısmında ağrıya eğilim gösterir. Uygun ped desteği kullanılarak, bu durumla bağlantılı ağrıyı önlemeye veya hafifletmeye yardımcı olabilir.
Yaşanan ağrı düzeyine ve kişinin ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak, pek çok farklı dirseklik kullanılabilir. Tenisçi dirsekliği ped destekli olan bu ürünümüzün naylon ve neopren olan iki yaygın türü mevcuttur. Naylon normalde daha fazla nefes alabilen bir malzemedir ve bu, ortalamadan daha fazla terleyenler için önemli olabilir. Neopren, diğer yandan, daha yumuşak ve esnektir. Diğer ürünlerin muhtemel malzeme türleri spandex ve pamuktur.
Bazı dirsekliklerin köşebentleri kayışlarla sıkılabilir veya ayarlanabilir. Daha büyük bir tür olan menteşeli bir destek, minimum düzeyde hareket ve esneklik ile yüksek seviyede destek sağlar.

Ped Destekli Tenisçi Dirsekliği Ürün Özellikleri

Ürün kullanım alanı özellikler sportif etkinlikler esnasında kullanılan dirseğe gelebilecek darbeleri absorbe etmek üzere tasarlanmıştır.
Çift taraflı jarse kaplı neoprenden imal edilmiştir.
Kullanılan neopren aşırı terlemeyi azaltmak amacıyla perfore edilmiştir.
Üründe yer alan ergonomik silikon destek, gerekli basıncın verilmesine yardımcı olur.
Travmalarda, epikondilit iltihaplanmasında, burkulmalarda ve ameliyat sonrası iyileşme sürecinde, ayrıca spor aktivitelerinde koruyucu olarak da kullanılır.
Ürün dirsek eklemine ısı ve destek sağlar.
Tenisçi dirseği sendromu ve epikondilit tedavisinde kullanılır.

Tenisçi Dirseği Desteği Nasıl Takılır?

Dirseklik kola geçirilir, silikon ped kısmı hasarlı bölge üzerine getirilerek hastanın tendonlarının dinlenmesi ve baskı yaparak sabitlenmesi sağlanır. Dirseklik tam olarak dirseğe yerleştirildikten sonra üst cırt kısmında ayarlanabilir ve sabitlenebilir.

tenisci-dirsegi-dirsekligi-epikondilit-bandaji-ped-destekli-urun-ozellikleri-fiyati-nasil-takilir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap